Мастер спорта по бодибилдингу, силовой и кондиционный тренер олимпийской сборной Китая, автор книги МНОГОПОВТОРКА ДЛЯ ЧАЙНИКОВ, персональный тренер Владислав Кузнецов ака Папа Смит, объясняет как
О чем говорили ЗИДАН и ГВАРДИОЛА после матча Манчестер Сити - Реал Мадрид?
10 021
1.4
37 min 10:56
ТОП-10 обидных поражений в финале Лиги чемпионов
Самые неожиданные и драматичные развязки в истории главного европейского турнира. Низвергнутые фавориты, дерзкие выскочки и невероятные камбэки.
2 652
1.4
1 hour 4:50
1 687
3.2
1 hour 22:17
Шахтар розгромив Базель, мінімальна перемога Севільї | Футбол NEWS від 12.08.2020 (10:00)
#ШахтарБазель #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи У цьому випуску: 00:20 Шахтар - півфіналіст Ліги Європи 01:50 Огляд матчу Шахтар - Базель 15:30 Історія протистоянь Шахтаря та Інтера 19:35 Огляд матчу
3 347
2.9
1 hour 5:50
Леонид Слуцкий о судействе
Мнение главного тренера казанской команды о сложившийся ситуации.
12 866
0.3
3 hours 1:01
Предсезонка 20/21: «Авангард» Представляет Специальную Игровую Форму
#ОмскийАвангард #Авангард70 #новыйсезон В предсезонных матчах «Авангард» выйдет на лед в форме нового образца – клуб разработал дизайн игровых свитеров, подчеркивающий связь команды с родным городом.
1 028
0.9
4 hours 1:46
ОТКРЫТИЕ СЕЗОНА // Яркие моменты и эмоции матча «Урал» - «Динамо»
«Урал» стартовал в новом сезоне матчем против «Динамо» (0-2). Показываем атмосферу «Екатеринбург Арены».
Шахтар — Базель. Огляд матчу. 4:1. 11.08.2020
#ШахтарБазель #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи У матчі чвертьфіналу Ліги Європи 2019/20 Шахтар обіграв Базель з рахунком 4:1. У півфіналі команда Каштру зіграє проти міланського Інтера.
269 827
2
12 hours 4:00
Вулвергемптон Вондерерс — Севілья. Огляд матчу. 0:1. 11.08.2020
#ВулвергемптонСевілья #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи У матчі чвертьфіналу Ліги Європи Севілья обіграла Вулвергемптон з рахунком 1:0.
62 212
2.9
12 hours 2:45
Шахтар — Базель. Найкращі моменти. 2-й тайм
#ШахтарБазель #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи Огляд другого тайму матчу чвертьфіналу Ліги Європи між Шахтарем та Базелем.
11 804
1.3
12 hours 0:48
Вулвергемптон - Севілья - Відео голу Лукаш Окампос, 88 хвилина дивитися онлайн
#ВулвергемптонСевілья #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи Лукаш Окампос забив гол у ворота Вулвергемптона у матчі чвертьфіналу Ліги Європи.
7 456
3.5
12 hours 0:50
Шахтар - Базель - Відео голу ван Вольфсвінкель, 90 хвилина дивитися онлайн
#ШахтарБазель #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи Ван Вольфсвінкель забив гол у ворота Шахтаря у матчі чвертьфіналу Ліги Європи.
5 338
13
12 hours 0:59
Шахтар - Базель - Відео голу Додо, 88 хвилина дивитися онлайн
#ШахтарБазель #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи Додо забив четвертий гол у ворота Базеля у матчі чвертьфіналу Ліги Європи.
15 806
0.5
12 hours 3:05
09.08.2020 1 тур "Легион Динамо" (Махачкала) - "Черноморец" (Новороссийск) 1:0
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ на официальный канал ФК «Черноморец» Новороссийск в YouTube и вы всегда будете рядом с любимой командой!
111
12.5
12 hours 1:07
Гол! Алан Патрік, 75 хв. (P), Шахтар - Базель
#ШахтарБазель #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи Алан Патрік відзначився з пенальті у воротах Базеля у матчі чвертьфіналу Ліги Європи.
17 537
1.8
12 hours 5:04
Highlights Rubin vs Lokomotiv (0-2) | RPL 2020/21
➡️ Watch all RPL games live with Russian commentary or best two games with English commentary: youtube.com/c/premierliga/join Rybchinsky the spark as Lokomotiv see off Rubin Goals
22 499
8
12 hours 8:35
Поразка Динамо, анонс матчу Аталанта - ПСЖ | Футбол NEWS від 11.08.2020 (22:45)
#Динамо #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи У цьому випуску: 00:20 Поразка Динамо 01:05 Підготовка Зорі 03:15 Огляд матчу Черкащина - Миколаїв 04:30 Анонс матчу Аталанта - ПСЖ 💻 Сайт каналу «Футбол
Шахтар — Базель. Найкращі моменти. 1-й тайм
#ШахтарБазель #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи Огляд першого тайму матчу чвертьфіналу Ліги Європи між Шахтарем та Базелем.
60 824
2.8
13 hours 0:58
Не забитий пенальті, 13 хв., Вулвергемптон Вондерерс
#Вулвергемптон #телеканалфутбол #ЛігаЄвропи Вулвергемптон не зміг реалізувати пенальті у матчі Ліги Європи проти Севільї.
11 315
4.7
Шахтар - Базель - Відео голу Тайсон, 22 хвилина дивитися онлайн
#ШахтарБазель #телеканалфутбол #Тайсон Тайсон забив другий гол у ворота Базеля у матчі чвертьфіналу Ліги Європи.